Увійти

Забули пароль Реєстрація

Про нас

Як Ви думаєте, наскільки Ви обізнані у такому незамінному секторі економіки України, як сільське господарство? Можливо, Вам здається, що стати невід’ємною частиною аграрного світу досить легко. Насправді, досягнення цієї мети набагато складніше, ніж може здаватися. Компанія «Агрофлекс» вже встигла пройти цей важкий шлях і стала успішним представником агропромислового комплексу нашої країни.

Компанія «Агрофлекс» була заснована у 2001 році і з тих пір не тільки задовольняє потреби навіть найвимогливіших клієнтів, але і залишається висококласним постачальником сільськогосподарської продукції. Основною сферою нашої діяльності є оптова торгівля засобами захисту рослин, мікродобривами, насінням різних культур і обприскувачами.

Компанія «Агрофлекс» вірить у поліпшення методів ведення сільськогосподарського бізнесу. Дотримуючись такої ідеї, ми не купуємо, а залучаємо клієнтів за допомогою надання їм продукції європейської якості, своєчасних поставок і ведення політики максимальної прозорості.

Ви все ще задається питанням, чому ви повинні працювати саме з нами і чим ми можемо бути Вам корисні?

Почнемо з того, що всі виробники агропродукції і сільськогосподарські компанії, з якими ми працювали, безсумнівно запевнять вас в тому, що ми відмінні бізнес-партнери. Чи це не гарант надійності «Агрофлекс» і підтвердження взаємовигідності нашого з Вами бізнес-партнерства?

По-друге, «Агрофлекс» – це згуртована команда професіоналів своєї справи. Ми не тільки надамо вам найактуальнішу інформацію про захист агрокультур, а й допоможемо вибрати підходящий саме для Вас продукт.

До того ж, компанія «Агрофлекс» не припиняє рости і розвиватися: ми постійно реєструємо нові препарати і розширюємо асортимент нашої продукції.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з надійною та успішною аграрною компанією, ми завжди будемо Вам раді.