Головна » Родентицид » Бромадіолон 0,25%

Бромадіолон 0,25%

Сировина для виготовлення родентицидних принад з концентрацією бромадіолона, 0,005 %, які застосовуються в сільському господарстві, складських приміщеннях та побуті.

Діюча речовина: бромадіолон 0,25 %
Препаративна форма: розчин
Механізм дії: дія бромадіолону проявляється повільно через 48-72 години після першого прийому. Весь цей час щури продовжують поїдати приманку. Бромадіолон перешкоджає здатності згортання крові, підвищує проникність капілярів, викликаючи великі крововиливи, кровотечі. Загибель гризунів наступає на 3-8 добу з моменту поглинання отрути. Завдяки розтягнутому періоду дії, умовно-оборонний рефлекс на засіб, у щурів і мишей не спостерігається.

Сфера використання

Використовується як сировина для виготовлення родентицидних принад з концентрацією бромадіолону 0,005%, які застосовуються в сільському господарстві, складських приміщеннях та побуті.

Спосіб застосування

1 літр розчину змішати з 49 кг насіння зерна в якості носія та вносити 3 кг/га або 5 гр./норка.

Вносити готовий препарат 3 кг/га або 5 гр./норка. Розміщувати засіб необхідно в місцях найбільшої активності  гризунів - поблизу нір, звалищ сміття та харчових залишків, господарських приміщень і т.п. При цьому необхідно піклуватись про те, щоб приманки були недоступні для свійських, корисних та декоративних тварин, птахів і т.п.

Потрібно контролювати приманки від 2 до 3 разів через 5-7 діб, при необхідності – застосувати повторно.

Перші ознаки отруєння: через 2-3 дні після вживання приманки; загибель тварин наступає на 3 - 7 добу.

Екологічність

Розчин: II клас токсичності для теплокровних. Відсутня місцева подразнююча дія та алергічна реакція при зіткненні зі шкірою. Препарат небезпечний для птахів і водних мешканців, але не фітотоксичний. При спалюванні не виділяє в повітря шкідливі речовини, домашні тварини навряд чи з’їдять смертельну для себе дозу. В той же час для свійської птиці і риби засіб представляє певну небезпеку. Препарат не можна використовувати в санітарній зоні рибогосподарських водоймищ.

Заходи безпеки

  • розкладати і зберігати засіб потрібно в місцях, недоступних для дітей, домашніх тварин, птахів; окремо від медикаментів і харчових продуктів;
  • трупи гризунів, залишки приманки і місткості з-під неї слід поховати на глибину 0,5 м;
  • якщо ви труїте часто і багато, краще використовувати рукавички і спеціальні совки;
  • після закінчення робіт необхідно вимити руки з милом.