Головна » Добрива » СІБУС Турбо, мг

СІБУС Турбо, мг

Використовується на зернових.

Склад:
MgO — оксид магнію 4,0%
N — азот 3,0%
S — сірка 3,0%
Mn — марганець 3,0%
Cu — мідь 1,5%
Zn — цинк 0,3%
Fe — залізо 0,2%
Mo — молібден 0,05%

Зернові в Україні — це головна культура, що вирощується майже в усіх господарствах. Тому отримання високого і якісного врожаю позитивно впливає на економічний результат господарювання. Рекомендуємо застосування добрив типу СІБУС Турбо для позакореневого живлення на зернових. Добриво містить підвищену кількість дуже важливих для цієї культури мікроелементів: міді (Cu), марганцю (Mn) і оксиду магнію (MgO). Це означає повний баланс мікроелементів для зернових. Обприскування рослин СІБУС Турбо дозволить отримати гарний врожай.

НЕСТАЧА МАГНІЮ (Mg): магній є центральним елементом хлорофілу і має вирішальне значення в процесі фотосинтезу. Нестача магнію гальмує синтез білків, їх вміст зменшується, погіршується їх склад, а тим самим врожай знижується. Ознаки нестачі магнію — це темно-зеленіплями у формі ланцюжка (накопичення хлорофілу) на знебарвленому старому листі. Наступною ознакою є смугасті знебарвлення між жилками — хлороз, який надалі призводить до відмирання (некрозу).

НЕСТАЧА МАРГАНЦЮ (Mn): марганець у зернових бере участь у процесах фотосинтезу, утворення хлорофілу, а також синтезі білків і вітамінів С, В, D. Грає важливу роль як регулятор рослинних гормонів. Особливо зернові потребують марганець в період кущіння. Ознаками нестачі марганцю є різні плямистості в нижній частині старшого і середнього листя, листя ламається навпіл. Самим чутливим видом зернових до нестачі марганцю є овес (так звана суха плямистість).

НЕСТАЧА МІДІ (Cu): листя зернових беруть участь у метаболічних процесах, а саме в них знаходиться 70% міді. Мідь має основне значення в процесах фотосинтезу і багатьох процесах ензимів. Науково доведений синергізм дії азоту і міді. Нестача міді проявляється знебарвленням кінчиків листя і їх скручуванням. Саме листя залишається вузьким. Нестача міді призводить до зменшення засвоювання азоту.

Застосування:

  • фаза кущіння — 1–2 кг/га;
  • фаза виходу в трубку — 1–2 кг/га.

Всього за вегетаційний сезон: 4 кг/га.
Для обробки застосовувати мінімум 200 л води.