Головна » Добрива » СІБУС Голд, мг

СІБУС Голд, мг

Використовується на олійних культурах та цукровому буряку.

Склад:
N — азот 7,0%
S — сірка 4,0%
MgO — оксид магнію 3,0%
Mn — марганець 2,0%
Zn — цинк 0,3%
Fe — залізо 0,5%
Mo — молібден 0,2%
B — бор 1,5%
Cu — мідь 0,1%

Особливо важливо вносити мікроелементи в критичні стадії розвитку рослин, оскільки нестача мікроелементів в цей період позначається на формуванні майбутнього врожаю. Для отримання високого врожаю ріпаку необхідно позакореневе внесення мікродобрива протягом усього вегетаційного сезону. СІБУС Голд містить підвищену кількість марганцю, молібдену і бору, а також доступну рослинам сірку, при нестачі яких неможливо отримати якісний врожай.

НЕСТАЧА МАРГАРЦЮ (Mn): дефіцит марганцю в ріпаку призводить до мармуровості листя, тканини світлішають і відмирають. В результаті чого відбувається опадання стручків і зниження врожаю.

НЕСТАЧА БОРУ (B): оптимальна кількість бору при вирощуванні ріпаку забезпечує утворення та транспортування вуглеводів в рослині. Ріпак потребує бору особливо до і під час цвітіння, тому саме в ці фази розвитку рослини спостерігається дефіцит цього мікроелемента. Ознаками нестачі бору є: хлороз молодого листя, скручені, пофарбовані у фіолетово-червонийколір кінчики старшого листя. У разі дефіциту бору спостерігається відсутність стручків, мала кількість зерен в стручках, а також велика кількість непродуктивних пагонів, які після цвітіння взагалі не утворили стручків. На цукрових буряках при нестачі бору з’являється фізіологічне захворювання — гниль сердечка. Молоде листя чорніє. Це призводить до зниження цукристості і врожаю коренеплодів.

НЕСТАЧА МАГНІЮ (Mg): існує прямий зв’язок між оптимальною кількістю магнію у ріпаку і урожаєм цієї культури. Ознакою дефіциту магнію є жовте, у деяких сортів червоне нижнє листя. Причому прожилки залишаються зеленими. Іноді у весняний період проявляється плямистість листя. Наявність магнію відображається теж на цукристості, рівні поляризації у цукрового буряка. Позакореневе підживлення озимого ріпаку: застосування восени СІБУС Голд призводить до підвищення концентрації поживних речовин в клітинному соку. Це дуже важливий елемент підвищення морозостійкості. Правильно підживлена рослина збирає всі поживні речовини в кореневій шийці і буде ними користуватися в весняний період на початку вегетації розетки.

Застосування:

Ріпак, осінь

Застосування СІБУС Голд у фазі 5–7 листків 1–2 кг/га дозволить забезпечити рослину мікроелементами з невеликою кількістю азоту. Цей прийом поліпшить стан рослин і позитивно вплине на товщину кореневої шийки. Товщина шийки близько 1 см забезпечує підвищену морозостійкість.

Ріпак, весна

Всі обробки на озимому і ярому ріпаку проводяться до цвітіння рослин. Перша обробка при поновленні весняної вегетації в фазі 7–10 листків — 1–2 кг/га; друга обробка — в фазу початку бутонізації — 1–2 кг/га.

Соняшник

Доза 4 кг/га за вегетаційний сезон. 1–2 обробки до цвітіння рослин (в фазах 3–4 та 6–7 пар листків).

Цукрові буряки

Перша обробка: 4–6 листків — 1 — 1,5 кг/га.
Друга обробка: змикання міжрядь — 2 кг/га.

Застосовувати мінімум 200 л води.