Головна » Засоби захисту рослин » Інсектициди » Кассент 400, КС*

Кассент 400, КС*

Комбінований високоефективний інсектицид системної та контактно-кишкової дії для боротьби проти широкого спектру сисних і листогризучих шкідників.

Діюча речовина: імидаклоприд, 300 г/л + лямбда-цигалотрин, 100 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Тарна одиниця: 10 л
Механізм дії: Імідаклоприд володіє системною і трансламінарною активністю, проникає в рослини через листки, стебла і коріння, розподіляється паренхімою та пересувається ксилемою; блокує постсинаптичні нікотінілові рецептори у комах і перериває фізіологічну іннервацію нервів, що призводить до ураження нервової системи і загибелі комах. Лямбда-цигалотрин залишається на поверхні рослин; впливає на окремі ділянки постсинаптичних рецепторів у комах і порушує нормальне функціонування нервової системи, що призводить до загибелі комах.

Сфера використання

КультураШкідливий об'єктСтроки застосуванняНорма витрати, л/га
Пшениця Клоп шкідлива черепашка, п’явиці, попелиці, злакові мухи, хлібні жуки, трипси, цикадки, блішки Обприскування в період вегетації 0,05-0,1
Ріпак Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, попелиця, пильщик, листоїд, галиця Обприскування в період вегетації 0,05-0,1
Кукурудза Західний кукурудзяний жук, совка бавовникова, метелик стебловий, вогнівка, попелиця, кліщ павутинний Обприскування в період вегетації 0,05-0,1

* В процесі реєстрації

Сумісність

Препарат сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів, необхідно проводити пробне змішування з іншими препаратами в рекомендованих дозах перед широкомасштабним застосуванням.

Особливості застосування

  • Обприскування проводять в суху погоду, при температурі повітря від +12 до +25 °C та швидкості вітру до 3–5 м/с, контролюючи при цьому рівномірне покриття робочим розчином листків культури.
  • Препарат має високу початкову ефективність: його дія помітна в досить короткий строк після застосування; дощ, що випав через 3-4 години після обробки, не впливає на його ефективність.

Переваги препарату

  • Дві діючі речовини, що входять до складу препарату, забезпечують його високу біологічну ефективність без ризику виникнення резистентності у шкідників;
  • Має високу початкову активність з подальшим тривалим періодом захисної дії;
  • Має системну дію — проникає через коріння, листя, стебло;
  • Ефективний проти шкідників, що ведуть прихований спосіб життя (трипси, личинки мух, мінери);
  • Не має фітотоксичного впливу на культуру;
  • Низька норма витрати на 1 га;
  • Швидко пригнічує передачу сигналів центральною нервовою системою шкідників;
  • Шкідники уражуються як від прямого контакту під час обприскування, так і під час живлення обробленими рослинами, в тому числі в середині них.