Головна » Засоби захисту рослин » Гербіциди

Гербіциди

Баккард 125 КЕ

Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами на посівах цукрових буряків, ріпаку, сої та соняшника.

Грантокс 500, РК / Агрітер Супер 500, РК

Гербіцид для зернових, колосових, сорго, льону, картоплі, гороху, та інших культур проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів.

Еклат 750, в.г. + ПАР Максиум

Високоефективний гербіцид для боротьби з бур'янами в посівах кукурудзи. Використовується разом з ПАР Максиум.

Екстраклін 607, РК

Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів.

Істилайк 334, РК

Гербіцид проти дводольних бур’янів в посівах озимого та ярого ріпаку.

Піонер 900, КЕ

Селективний досходовий гербіцид для застосування на посівах кукурудзи, соняшнику та сої проти однорічних злакових та дводольних бур’янів.

Радікс 700 КС

Післясходовий системний гербіцид для боротьби з дводольними і деякими злаковими бур’янами в посівах буряків.

Пандора 500, КС

Комбінований грунтовий гербіцид проти однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів на посівах соняшника та кукурудзи.

Римакс 750, в.г.

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур’янів у посівах зернових колосових.

Римакс Д 762, в.г.

Селективний післясходовий гербіцид для захисту посівів зернових колосових проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до 2,4 Д.

Римакс Плюс 750, в.г. + ПАР Максиум

Просте, ефективне та економічно доступне вирішення проблеми боротьби з надзвичайно широким спектром бур’янів в посівах зернових колосових.

Рондос 750 ВГ + ПАР Максиум

Післясходовий високоселективний системний гербіцид на посівах соняшнику, ріпаку.

Салют 40 МД

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та деякими однорічними дводольними бур’янами в посівах кукурудзи.

Самум 150 РК

Універсальний десикант контактної дії для підсушування насіння соняшнику. Контактно-системний гербіцид суцільної дії для знищення бур’янів.

Старгезан 500 КС

Досходовий та післясходовий селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами в посівах сільськогосподарських культур.

Суперклін 480, РК

Системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур’янів.

Топланц 240, к.е. + ПАР Саф

Системний післясходовий грамініцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур’янами. Використовується разом з ПАР Стаф.

Цефей 642, в.г. + ПАР Максиум

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах кукурудзи.

Тесон 417, СЕ*

Комбінований гербіцид системної дії для знищення широкого спектру дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, в посівах зернових культур.

Бінорекс 375, РК*

Високоефективний післясходовий гербіцид для знищення широкого спектра дводольних бур’янів.

Бритекс 40, РК

Гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах сої та соняшника.

Самум Форте 304 РК

Універсальний десикант контактної дії для підсушування соняшника та сої. Контактно-системний гербіцид суцільної дії для знищення бур’янів.

Мадера 48, РК

Двохкомпонентний селективний гербіцид проти однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах соняшника.

Проксаніл 720, КЕ

Селективний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та деякими дводольними бур'янами у посівах соняшника, сої, кукурудзи та ріпаку.