Головна » Засоби захисту рослин » Фунгіциди » Таффін 320, КС + ПАР Вопро Вет

Таффін 320, КС + ПАР Вопро Вет

Комбінований фунгіцид системної дії для захисту зернових колосових культур, cої та соняшнику проти грибкових захворювань.

Діюча речовина: азоксистробін, 200 г/л + ципроконазол 120 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Тарна одиниця: 10 л
Механізм дії: Азоксистробін порушує дихання клітин грибів, блокуючи передачу електронів у мітохондрії, та контролює збудників хвороб чотирьох різних класів. Також азоксистробін оптимізує і покращує рівень засвоєння азоту рослиною, що надалі дає можливість поліпшити врожайність і якісні показники зерна. Ципроконазол зупиняє синтез ергостеролу, який забезпечує цілісність мембрани клітини.

Сфера використання

КультураШкідливий об'єктСтроки застосуванняНорма витрати, л/гаТермін очікування/кратність обробок
Пшениця Септоріоз, борошниста роса, бура листкова іржа, фузаріоз колоса; септоріоз колоса; альтернаріоз Обприскування в період вегетації 0,4 – 0,7 30/2
Ячмінь Борошниста роса; сітчаста, темно-бура, смугаста, облямівкова; плямистості; cепторіоз; карликова іржа; фузаріозна плямистість листків Обприскування в період вегетації 0,4 – 0,7 30/2
Соя Септоріоз, фузаріоз, борошниста роса, іржа, антракноз, пероноспороз Обприскування в період вегетації 0,4 – 0,7 + ПАР Вопро Вет 50-200 мл/га 30/2
Соняшник* Фомоз, іржа, несправжня борошниста роса, фомопсис, склеротініоз Обприскування в період вегетації 0,6-0,7 + ПАР Вопро Вет (норма внесення 50-200 мл/га) 30/2

* В очікуванні реєстрації

Пар Вопро Вет - Універсальний органосіліконовий супер-змочувач для підвищення біологічної ефективності засобів захисту рослин і добрив. Застосовується разом з фунгіцидом Таффін 320, КС.

Діюча речовина   Етоксилований гептаметилтрисилоксан, 840 г/л
 Препаративна форма  Розчинний концентрат
 Тарна одиниця  10 л
 Механізм дії  Надзвичайне зниження поверхневого натягу водних розчинів, завдяки чому досягається максимальне покриття рослин робочою рідиною.

 


Сумісність

Препарат сумісний з більшістю пестицидів, що застосовуються на зернових культурах у ті ж самі строки. Однак в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, потрібно перевіряти на сумісність.

Особливості застосування

 • може застосовуватись в інтегрованих системах захисту культур.
 • під час обробки уникати зносу на культуру.
 • застосовується у вигляді водного розчину.
 • об’єм робочого розчину: 200-400 л /г
 • робочий розчин має бути використаний протягом 24 годин після приготування
 • можливість застосування з використанням будь-якого обладнання для наземного обприскування
 • оптимальний час для проведення обприскування - з 6 по 9 годину ранку або з 7 по 9 годину вечора у безвітряну суху погоду при температурі не більше 25°С.

Переваги препарату

 • Призупиняє старіння рослин за рахунок пролонгації фотосинтезу (ефект озеленення).
 • Зростає ефективність використання вологи.
 • У листі переміщується акропетально і трансламінарно.
 • Порушує життєвий цикл грибів під час інфікування, проростання спор і росту грибів.
 • Завдяки високій системній активності ципроконазолу може застосовуватись профілактично та для лікування широкого спектру патогенів.