Головна » Засоби захисту рослин » Фунгіциди » Ескада 488 КС

Ескада 488 КС

* В процесі реєстрації

Контактний фунгіцид з профілактичною дією проти широкого спектру грибкових інфекцій і бактеріозів.

Діюча речовина: гідроксид міді 488 г/л (300 г/л чистої міді)
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: 5 л
Механізм дії: при контакті з обробленою поверхнею спори і міцелій поглинають іони міді, що призводить до порушення проростання і ділення клітин патогена, обміну речовин патогенів шляхом пригнічення багатьох ферментативних реакцій.

Сфера застосування

КультураНорма витрати, л/гаШкідливий об'єкт
Томати 1,5–1,75 Фітофтороз, альтернаріоз,
бактеріальні захворювання
Яблуня 1,75–2,0 Парша
Виноградники 1,75–2,0 Мілдью, краснуха

Cумісність

Ескада 488 КС сумісний з більшістю пестицидів за винятком препаратів на основі фосетила алюмінію і сірки, органофосфатів, а також продуктів, що мають кислу реакцію. Єдине, що потрібно контролювати, щоб уникнути фітотоксичності при суміщенні препаратів в баковій суміші – це її кислотність. Вона не повинна бути нижче 5,5.

Особливості застосування

Тривалість захисної дії в залежності від погодних умов від 7 до 10 днів.
В умовах, які сприяють розвитку інфекції, обробки проводять кожні 6–7 днів.

Яблуня

На стадії розпускання бруньок важливо застосувати Escada SC в максимальній дозі – 2 л / га, можливо дворазово. Цей захід значною мірою зменшує вірогідність зараження паршею молодого листя. При бактеріальних опіках необхідно застосовувати комплекс агротехнічних заходів, в першу чергу видалення уражених пагонів з подальшим обприскуванням препаратом Escada SC в дозі 1,75–2,0 л/га.

Виноград

В обов'язковому порядку препарат застосовується 2 рази – до цвітіння і за 30 днів до збирання врожаю. У разі виникнення загрози розповсюдження мілдью (дощова погода, нічна температура нижче +18°С) необхідні обробки в чергуванні з системними фунгіцидами, особливо після закінчення цвітіння культури.

Томати

Для запобігання фітофторозу та альтернаріозу обов'язкові обробки проводяться максимальними дозами в період вегетації по листовій поверхні.

Переваги препарату

  • у фунгіциді Ескада 488 КС використаний новий унікальний принцип наявності двох типів іонів Cu2+. Мідь знаходиться в препараті у вигляді складної структури, яка регулює поступове виділення іонів Cu2+, завдяки цьому знижується до мінімуму ризик фітотоксичності;
  • відмінна липкість призводить до того, що препарат практично не має ефекту повторного розподілу на новий приріст листя і пагонів;
  • препарат утворює добре помітну плівку на поверхні різних органів рослин, стійку навіть у несприятливих умовах. Завдяки ад'ювантам збільшується площа покриття поверхні рослини і поліпшується прилипання препарату.